Hledáme kolegy

Učíme pracovní styl práce Pavla Hanzla, který dlouhodobě vytváří pomůcky pro svou práci a proto se neustále zlepšuje. A tak byl Pavel Hanzl v letech 2010 a 2011 nejúspěšnějším ze sítě poradců společnosti Fincentrum

 

Chceme s vámi jednat o vstupu do našeho týmu finančních poradců. Máme zájem o slušné lidi v našem oboru, kteří již v něm působí. Naučíme vás schopnosti dělat velké obchody s nízkými sazbami poplatků. Vaše závislost na provizích ze životních pojištění významně klesne! Než vás přijmeme, proběhne přijímací řízení. Jste-li manažer a nyní vedete nějaké jiné poradce, v další fázi jednání budeme mluvit i s těmi, které vyberete pro společný přechod k nám. Budete potom jejich Vedoucí skupiny.

 

Náš člen týmu může, ale nemusí budovat strukturu dalších poradců pod ním. Podle našeho názoru není pro trh dobré, když na něm dominují MLM poradenské  kolosy, které nutí každého čerstvého poradce k tomu, aby náboroval další poradce, často i studenty bez životních zkušeností, tedy daleko dříve, než se z nového poradce stane dobrý poradce s praxí několika let. Majitelé velkých poradenských firem bohužel tíhnou k pocitu, že zisk a obchodní úspěch jim má tvořit masa průměrných lidí, bez ambicí uspět v jiné lize. Proto berou každého z ulice, každého z VŠ posluchárny.  Drtivá většina poradců na trhu pak nedělá našemu oboru čest, ale ostudu. Tohle my nepodporujeme. Náš nový kolega musí již na vstupu k nám být dobrý a schopný.

 

Jak bychom to lépe napsali...  Náš nový kolega by měl být již při příchodu k nám dobré "auto".

My mu dáme nový motor, nové palivo a nový řidičský průkaz, aby s tím nenaboural...

 

Děláme velké obchody a za naše vázané zástupce neseme obrovskou odpovědnost.

 

Odvětví investic je pro nás tím hlavním.

 

V odvětví životního pojištění řešíme především rizika. Pro investice přes životní pojištění, pokud je u klienta poptávka po daňových odpočtech jeho samého, nebo jeho firmy, naprosto dominantně využíváme mimořádné pojistné.

 

Odvětví neživotního pojištění, kromě úrazového, je pro nás jen doplňkové.

 

V odvětví úvěrů nepůsobíme.

 

Ve všech odvětvích finančních produktů našim poradcům můžeme poskytnout provize významně vyšší, než je tomu u jiných finančně - poradenských společností. Naše firma si nechává jen malou meziprovizi k rozvoji sítě  poradců a týmu jejich podpory - asistentek. Naši manažeři především musejí mít vlastní produkci. Odborné a obchodní vedení lidí je sekundární a spíše jen prestižní. Nikdo se u nás neuživí jen z nějaké židle v kanceláři, z meziprovizí, výchovou nováčků. Přijímáme jen poradensky dospělé poradce. Jsme prostě JINÁ firma.

 

Učíme tah na branku. Špičkový fotbalista není ten, kdo jen vydrží celý zápas běhat, ale ten kdo v zápase dává góly!

Umíte zatím jen nějaké odvětví a jiné už se nechcete učit? Nevadí. Nemusíte umět všechno. 

Můžete být náš specialista!