Vítejte!

Pokud vás zaujala naše reklama někde v obchodním centru či v supermarketu, jak zvýšit efektivitu vašich úspor, jež nyní máte v bance, soustředíme se zatím jen na toto řešení. Proto vám zatím nebude navržena naše kompletní služba. Vše vám sdělíme osobně, na dálku nepracujeme. Reklama je ke kontrole i na tomto webu zde: Pevných 6%  
 
Pokud teprve uvažujete o první schůzce s naším odborníkem, kterou vám navrhla naše asistentka (my jsme volali jako první), osobně vám doporučuji abyste "šel do toho". Informace škodí jen tomu, kdo ji nedostane. Nebudeme vám na té schůzce nic konkrétního prodávat, dokonce ani navrhovat. Je to čistě zdvořilostní seznamovací schůzka, úvod naší kompletní služby. Dozvíte se spoustu užitečných témat, v čem vám náš odborník může být užitečný. A pokud vás zaujme, domluvíte si s ním následnou schůzku.
 
Pokud jste na náš web zavítal až po první schůzce, neváhejte souhlasit se druhou schůzkou, která již bude pracovní (pokračování naší kompletní služby). Náš odborník se bude zajímat o vaši situaci a o vaše cíle, aby vám mohl být prospěšný. Právě na této schůzce se dozvíte první část naší finanční osvěty a svitne vám, že už nebudete dělat radost osobám, které vám dříve neřekly pravdu. Abych to řekl jinak... úplně každá smlouva, kterou jste ve svém životě podepsal něčím prostřednictvím s finančním domem, byla výhodná. Jen vám třeba zapomněli říct, že ne pro vás :-(  . A to bolí. Proto jsme na trhu. Vaše náklady a ztráty vám umíme vydělat zpátky! Můžete obdržet překvapivě vysoké slevy, čímž si dobrovolně snižujeme výdělek. Nám se to vyplatí. Vy nás začnete doporučovat! Ale to až někdy potom za měsíc. Do té doby se vás neodvážíme zeptat, zda a proč jste spokojen a zda byste naši službu rozšířil mezi své společníky a přátele.
 
Jsme Jiná liga finančního poradenství.
 
Ing. Pavel Hanzl, spolumajitel firmy HANZL FP, s.r.o.