Naše poslání na finančním trhu

Vlastně je to hrozně jednoduché. Chceme doplnit ty finanční poradce, kteří pro vás pracovali odborně správně a etickou cestou, tedy vás nepoškozovali a pracovali s dobrými úmysly. Obvykle jejich práci pochválíme a doplníme nabídkou optimálních řešení, která oni vůbec neznají, například se specializuji na jiná odvětví finančních produktů než my. Ty špatné poradce chceme nahradit.
 
Například byste už neměl investovat v produktech, které nemají naději překonat inflaci, nebo jsou nákladově velmi drahé. Třeba z bezradnosti i vy používáte dávno překonané stavební spoření pro zhodnocování úspor, nebo penzijní fondy, velmi často investujete masivně v běžném pojistném životních pojištění. Přitom je vaše schopnost tvořit příjmy pojištěna velmi slabě a draho. Je to dáno neustálým tlakem nás, nezávislých finančních poradců na pojišťovny. Ty musejí neustále inovovat své pojistky a zlevňovat rizika, odstraňovat výluky z pojistného plnění. Vaše několik let stará životní pojistka si proto zaslouží pohled odborníka, protože už pro vás může být značně nevýhodná.
 
Naučíme vás principům investování a přivedeme vás k dobrým dlouhodobým výnosům, navzdory krizím, které občas finanční trhy postihují. Budete mít nové informace a správně si vyberete investiční nástroj, který má řešit vaši potřebu. V současnosti poskytujeme jen jednu z obou hlavních služeb, ke kterým máme oprávnění, Přijímání a předávání investičních pokynů. Spuštění služby Investiční poradenství připravujeme. 
 
Navrhneme vám nevídaně nízké poplatky, ze kterých budou pak pocházet naše příjmy. To vše bezpečně, chytře a s klidem. Čerpáme ze zkušeností nejúspěšnějších investorů světa.
 
Přicházíme podpořit to, co děláte správně. Zakážeme vám neefektivity.
 
Chceme napravit pověst finančních poradců. Přesto, že vám třeba ublížili naši konkurenti, přijímáme za to morální odpovědnost. Dostanete od nás významné slevy na dobrých nástrojích k řešení vašich cílů  a škody budeme sanovat.
 
 
A chceme si vydělat slušným způsobem tak, abyste nám to přál. Vy si vyděláte minimálně o dva řády více. Potřebujeme k tomu jen čas a aplikaci našich znalosti. Tohle umíme. Jsme především učitelé, nelitujeme mnoha hodin přípravy v kanceláři, v autě za vámi a u vás doma či v kanceláři. Hodně vysvětlujeme.
 
Takto získáváme a posilujeme důvěru našich klientů. Vztahy s klienty budujeme na 20 let.