Chcete se dozvědět víc?

Máte otázky k podrobnostem možné spolupráce? Napište nám, nebo volejte. Rádi vám odpovíme.

Otázky a odpovědi: Chcete se dozvědět víc?

Ve smlouvě o spolupráci s poradenskou firmou, kde právě pracuji, mám zákaz pracovat ve stejném oboru nejméně jeden rok po mém odchodu. Co s tím?

Poskytneme vám podrobné informace, jak to řešit.

Můžete mi ukázat příklady konkrétních klientů, jaké produkty jste jim sjednali, s jakými parametry a jaké z toho byly provize?

Samozřejmě ano. Ale abychom dodrželi zákon, chráněné údaje začerníme.

Mohl byste přijet a představit se přímo u nás v kanceláři? Mám několik kolegů a rádi bychom vás poznali, jsme skupina a chceme se rozhodovat spolu.

Rád přijedu a provedu skupinově naši prezentaci, možná s sebou vezmu nějakého kolegu, který již členem našeho týmu je. O práci v našem týmu se tak dozvíte i přímo od něj. Ideální by bylo, kdybyste měli dataprojektor, bude to lepší, než kdybych jej musel přivézt.

Proč jste odešel z Fincentra?

Cítil jsem, že je čas udělat další krok. Nejdřív jsem si myslel, že jsem jen moc unavený a chci si vyzkoušet broker pool. Později mi došlo, že nejde jen o nějaké výše provizí, i když ten rozdíl je velmi znatelný, proti pozici exclusivní poradce ve Fincentru jsem najednou měl provize o 35 procent vyšší. Ta pozice přitom byla nejvyšší na nemanažerské větvi, v individuální kariéře. Když jste samostatný a něco umíte, vlastně té firmě dáváte více, než ona vám...   Fincentrum je dobrá firma a jsem rád za těch 7 let.

Ve Fincentru jste nikoho neřídil, nebyl jste manažer. Jak se vám tohle daří?

Ale docela mě to začalo bavit. Ve Fincentru nejsem od 1.2.2014. Už jsem si tuhle práci s lidmi vyzkoušel a baví mě učit, co umím. Také máme skupinová školení. Dochází k mnoha zpětným vazbám, není to žádný klub spáčů. Nyní budujeme vlastní multimediální učebnu, kde budeme nacvičovat konkrétní techniky práce s klienty a s našimi pomůckami na tvorbě jejich nového finančního portfolia. Bude vás to bavit!

Pane Hanzle, jsem z Fincentra a dobře si vás pamatuji z kongresů. Proč jste mě s nabídkou práce ve vašem týmu lidí neoslovil už dříve? Určitě si vzpomínáte na tu spoustu lidí, na ty rozhovory po hlavní části kongresu. Měli jsme o spolupráci zájem už tehdy.

Máte pravdu. Ale i já jsem se nějak vyvíjel a dlouhou dobu jsem nechtěl vést poradce. Nyní tu možnost máte. Mám skvělé pomůcky práce a pomohu vám. Zažijete nové možnosti a výdělky.