Máme pro vás asistentky - dodáme vám nové klienty !!!

Vážení kolegové!
 
Jsem na finančním trhu už 15 let. Nikdo mi nic nedal zadarmo, všechno jsem si musel odpracovat. Byl jsem poradenské nemluvně, hotový pulec. Hodili mne do rybníka a řekli: "Rybo plav, nebo se utop!". Jedna z nejobtížnějších věcí, které jsem se musel naučit, bylo nalezení nových klientů, plavat a neutopit se. Musel jsem telefonovat na všechny strany a všichni všechno měli dvakrát, prý už volat nemám. A tak jsem pracoval na metodě, jak úspěšně oslovit cílovou osobu. Už před lety jsem publikoval hned celý seriál o klientově duši, o telefonování na tzv "studené kontakty". Dnes jsem dospělá poradenská ryba. Neznám nikoho z poradců, kdo by se na tuto činnost těšil (a tím myslím i sebe). Můžete hádat, co bylo mým poradenským snem? Už žádná call party! Pavel Hanzl
 
Našim poradcům proto poskytujeme velmi žádanou službu, aby už sami nemuseli telefonovat novým klientům. Dodáváme jim nové klienty. Neustálý přísun. A ne ledajaké, ale hned ty z nejlepších!
 
Zaměstnáváme tým podpory pro síť poradců. Asistentky pracují z naší kanceláře v sídle firmy. Vyhledávají vhodné klienty, provádějí průzkum, zda se daří jejich firmám a jak jsou na trhu dlouho, jaký mají obrat, zisky a majetek. Říkáme tomu prescoring. Máme zájem o dobře situovanou - affluentní klientelu, kterou obvykle tvoří právě majitelé úspěšných firem. Tito lidé si už běžný standard finančního poradenství zažili a jsou zvyklí nové zkušenosti odmítat, protože často byli nějakým naším konkurentem poškozeni. Mají své námitky, proč se nesejít s naším poradcem. Umíme to s nimi. A jsme připraveni na úskalí GDPR. Následně jejich škody sanujeme.
 
Tato služba tedy spočívá v profesionální přípravě osobního jednání našich odborníků s novými klienty. Klienty si vybíráme podle našich vnitřních priorit, cílíme na velmi dobré klienty.
 
Asistentky školím. Mají pak vysokou kvalifikaci v komunikaci s lidmi. Tým podpory se rozvíjí rychleji než tým poradců. Chceme, aby pro jednoho poradce mohla pracovat více než jedna asistentka a současně jedna asistentka může pracovat pro více než jednoho poradce. Jedna schopná asistentka vám způsobí velké problémy. Nebudete mít čas si vydělané peníze užívat! Budete dělat přípravy v noci, jako já. Ale můžete i zvolnit. U nás vám nikdo práci nařizovat nebude. Ne každý poradce chce vydělávat veliké peníze.
 
Poradci se přiměřeně podílejí na mzdových nákladech asistentek, avšak pouze pokud již obdrželi alespoň definované minimum a více v provizích z obsluhy takových klientů. Pokud u daného klienta neuspěli, neplatí nám za něj nic.