Co je víc? Máte raději svou rodinu, nebo firmu pod kterou nyní pracujete?

Přesně tuto otázku byste si měli položit.
 
V dalším budeme argumentovat pro odvětví investic (pro úvěry a pojištění  platí, že zatím se nám všem vyplatí využívat broker pool).
 
Máte nízké provize, i když jste například vysoko v kariérním žebříčku MLM poradenské firmy. Desítky procent vašich provizí zůstanou někomu jinému. Často je to 40% a více z toho, co jste vydělali. Smlouva o spolupráci obvykle obsahuje mnohem více zákazů a smluvních pokut, než vašich práv. Potřebují, abyste se báli odejít. Nepovolují vám provádět investiční poradenství, i když dávno podle zákona máte potřebnou praxi, znalosti i zkušenosti. Bojí se odpovědnosti za vaši práci.
 
A jak je to v broker poolu? Provize jsou vyšší, ale stále vám nikdo nepovolí provádět investiční poradenství. To vás nutí neustále porušovat zákon, protože jinak by vám klient nic nedovolil. Prostě jej musíte učit investice. Bez investičního poradenství se u bohatého klienta neobejdete a obchod neuděláte. I broker pool se bojí odpovědnosti za vaši práci.
 
Dosavadní praxe je na českém finančním trhu taková, že desítky tisíc finančních poradců dodávají též investiční poradenství, ale v dokumentaci obchodu je uvedeno, že si všechno klient vybral sám a sám si také ručí za vývoj svých investic. Oficiálně došlo jen k převzetí a předání investičního pokynu dál, k obchodníkovi s cennými papíry, což obvykle byla nějaká investiční společnost. Nesmějí mu předložit ani model, ani factsheet jimi navrženého OPF. Pokud klient opravdu legálně dostal též investiční poradenství, to bylo poradenstvím nějaké centrály firmy a poradci byli jen její prodlouženou rukou, vykonavatelem. Tohle je ponižující, zažili jsme to také. Nemáte svobodu zvolit investiční nástroje tak, jak padnou konkrétnímu klientovi. A kdo jej zná lépe, než vy? Nějaký analytik na centrále těžko.
 
My vám umožníme poskytovat také investiční poradenství. Pokud splňujete podmínky zákona. Budeme vaši práci kontrolovat. Veškerou telefonní i osobní komunikaci s klienty je třeba nahrávat.
 
Proč jsme se věnovali argumentům pro odvětví investic? Protože právě ty by měly být hlavním zdrojem vašeho příjmu u nás.
 
Dáme vám prostředí, kde stoupne efektivita vydělávání peněz pro vaši rodinu.